BASENY PRYWATNE

Oferta

O tym, że dom jest naszą twierdzą świadczą nie tylko porzekadła, ale również fakt, jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić, by tylko uzyskać wymarzony efekt w zakresie architektury, wystroju wnętrz czy dodatkowych elementów. Obecnie coraz częściej wybieranym uzupełnieniem posesji są dobra do niedawna luksusowe i dostępne jedynie dla nielicznych, takie jak baseny prywatne. Aby w pełni móc cieszyć się ich walorami estetycznymi oraz funkcjonalnością warto zdecydować się na usługi firmy, która posiada szerokie doświadczenie w branży budowania tego typu obiektów.

Berndorf Baderbau to jedna z wiodących marek w zakresie budowania konstrukcji kąpielowych różnego rodzaju. Wyróżnikiem godnego zaufania wykonawcy są przede wszystkim precyzja - zarówno na etapie projektowania oraz tworzenia szacunkowego kosztorysu, jak i montażu wybranego modelu basenu. Rozwiązania konstrukcyjne oraz hydrauliczne muszą być każdorazowo dopasowane do warunków panujacych w pomieszczeniu bądź na zewnątrz, jak i zgłoszonych przez klienta preferencji.

Baseny prywatne mogą mieć różną postać - basenów zewnętrznych i wewnętrznych, z wydzielonymi strefami sportowymi oraz rekreacyjnymi...W basenach wewnętrznych można wybierać spośród rozmiarów, ocenić, jak wysoka wydajność wentylacji oraz intensywność ogrzewania będą potrzebne. A wszystko to na etapie projektowania. Budowa basenu wewnętrznego powinna następować równolegle do wznoszenia domu - wówczas ilość wariantów, spomiędzy których wyłonimy faworyta jest niemal nieograniczona.

Oczywiście w przypadku basenów zewnętrznych równie istotne są chroniące przed zanieczyszczeniami tudzież utratą ciepła przykrycia basenu. Takie warstwy izolacyjne mogą spełniać swoje zadanie przez długi czas - rzecz jasna kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniego rozmiaru. Baseny mogą powstawać jedynie na przygotowanym do tego gruncie, nie zawierającym przewodów elektrycznych czy rurociągów. Jeśli marzy się nam większy obiekt trzeba też zawczasu postarać się o zezwolenie na budowę. W środkowoeuropejskim, dość kapryśnym klimacie warto pamiętać też o zabezpieczeniach przed niekorzystną aurą. Rozwiązaniem mogą być konkretne typy niecek - wytrzymałych betonowych bądź ze stali nierdzewnej tudzież prefabrykatów.

Rozkosz w wielkim stylu

Firma Berndorf Baderbau oprócz standartowych rozwiązań oferuje również indywidualne wykonanie basenu zgodne z Państwa wymaganiami czy też założeniem architektonicznym.
Jeżeli mają Państwo specjalne życzenia dotyczące wykonania niecki basenowej, prosimy skontaktować się z naszymi doradcami, którzy chętnie udzielą odpowiednich rad i wskazówek. Dopasujemy się do Państwa możliwości finansowych realizując baseny: w domu, w ogrodzie, z przykryciem, ogrzewane, wraz z atrakcjami wodno-powietrznymi tj. dyszami masującymi, masażami karku i ściennymi, gejzerami, reflektorami podwodnymi, przeciwprądami, podwodnymi leżankami rurowymi i wieloma innymi atrakcjami.

Perfekcja w każdym detalu

Idealne właściwości materiału i technicznie dopracowane detale to cechy, które wyróżniają niecki ze stali nierdzewnej firmy Berndorf Baderbau.
Piękny kolor wody powstaje poprzez opatentowany system tłoczenia powierzchniowego dna niecki. Tłoczenie to powoduje załamanie się widma światła, którego efektem jest krystaliczny, turkusowo niebieski kolor wody basenowej. Dno niecki ma powierzchnię antypoślizgową.
Wysoki standard wykonania krawędzi przelewowej wraz z rynną przelewową o najwyższej jakości tworzy optyczną i higieniczną oazę spokoju i wypoczynku w Państwa prywatnym SPA.
Na Państwa życzenie wykonujemy również baseny prywatne z przelewem skimmerowym.

 

Przykrycie basenowe na każdą porę roku

Firma oferuje różne rozwiązania, które wpływają na ograniczenie utraty energii cieplnej, zapewniają bezpieczeństwo, chronią przed zanieczyszczeniami oraz umożliwiają kąpiel również podczas złej pogody.
Przykrycie basenu chroni przed zabrudzeniami takimi jak: spadające liście, insekty, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo dzieciom oraz zwierzętom domowym.
Stanowi ono warstwę izolacyjną zapobiegającą wychłodzeniu wody w basenie. Dla wszystkich Państwa, którzy chcą przedłużyć sezon basenowy oraz nie chcą zrezygnować z kąpieli podczas złej pogody, oferujemy przykrycia basenowe firm z nami współpracujących. Sprawdzają się one zarówno podczas dni deszczowych, w nocy oraz w okresie pozasezonowym.

 

Zanurz się w luksusie

Skok do basenu to nie tylko wyjątkowe przeżycie, ale i również wielka przyjemność. Dzięki doskonałej technice uzdatniania wody, uzyskujemy najwyższą jakość wody. Korzystając z basenu mogą Państwo cieszyć się z jego użytkowania, nie martwiąc się pracami związanymi z jego czyszczeniem czy konserwacją.